16 грудня 2019 року в приміщені Броварського міськвиконкому відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Васильовича Сапожко з керівниками підприємств групи компаній «Будшляхмаш».
У ході зустрічі керівники розповіли про результати діяльності підприємств за 2019 рік та плани на наступний 2020 рік. Міський голова в свою чергу розповів про основні напрями розвитку міста, комунальної інфраструктури, благоустрію.
Говорили про можливості для співпраці в частині покращення технічного забезпечення комунальних підприємств міста.