• +38 (045 94) 5 30 16
  • +38 (044) 579 90 22
  • +38 (067) 693 19 30

ПРО НАС

     Вже протягом 15 років Приватне акціонерне товариство «Спецбудмаш» спеціалізується на виробництві комунальної, будівельної та дорожньої техніки і запасних частин до неї. З року в рік підприємство росте, успішно розвивається, модернізує виробництво, впроваджує інноваційні технології.
  Наше підприємство залишилося одним з небагатьох Вітчизняних виробничих підприємств, яке в дуже складні часи продовжує випуск продукції і розробку перспективних моделей устаткування.

Завод-виробник стабільно забезпечує робочими місцями понад 400 висококваліфікованих фахівців: слюсарів, механіків, мотористів, електриків, зварювальників та інших. Крім того, в структурі заводу працює єдине і унікальне для нашої країни конструкторське бюро до складу якого входять висококваліфіковані конструктори, інженери, програмісти тощо.
   Досвід і здібності наших фахівців дозволяють як розробити новітній інноваційне обладнання, враховуючи всі потреби та побажання замовника, так і підвищити ефективність вже існуючого морально застарілого обладнання за допомогою новітніх технічних рішень.

     Виробничі майданчики підприємства займають 4898м2. Основні виробничі підрозділи складаються з заготівельного, механічного, слюсарного і зварювально складних ділянок, що утворюють структуру механічного цеху, складальні ділянки та малярний підрозділ входять до складу складального цеху.
    Виробниче обладнання включає в себе агрегати, які використовуються безпосередньо для виконання операцій, що входять в основний технологічний процес, а саме: металообробні верстати, листозгинальні верстати ЧПУ, плазмова різка ЧПУ, зварювальні агрегати з імпульсним режимом зварювання, дозволяють виконувати якісне зварювання відповідних деталей з різних сортів стали , в тому числі з нержавіючої сталі. Для слюсарних і складальних робіт застосовується ручний, електро-, пневмоінструмент.

    Наш завод - єдиний в Україні, продукція якого може конкурувати з європейськими аналогами в якість, надійність і легкості в експлуатації. Устаткування працює і виконує всі покладені на нього функції, а саме: підмітання та прибирання дорожнього покриття, прибирання снігу, розподіл сольовий і протиожеледних суміші тощо. Що стосується вартості обладнання і його зміст, то вона нижче в порівнянні з аналогічними іноземними аналогами мінімум на 20%. Крім того, слід зазначити, що наше устаткування адаптоване до більшості європейських, українських, білоруських і російських автомобілів і самоскидів.

   Наші сервісні центри, які розміщені в Києві і Львові, а також мобільні ремонтні бригади готові повністю забезпечити гарантійне та сервісне обслуговування як нашого обладнання, так і обслуговування аналогічної спецтехніки інших виробників.
   Власне виробництво і постійна наявність на складах більшості запасних частин до обладнання дозволяє швидко реагувати на звернення наших покупців.

Останні новини

12 грудня, 2019

Виставка техніки в м.Дніпро

11 грудня в будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася презентація спецтехніки виготовленої ПрАТ «Спецбудмаш». На захід були запрошені представники міст, новостворених територіальних громад, керівники управлінь і департаментів ОДА, керівники комунальних, дорожніх і спеціалізованих підприємств зацікавлених в придбанні та експлуатації техніки ПрАТ «Спецбудмаш». Учасниками… Детальнее...
06 грудня, 2019

ПрАТ "Спецбудмаш" - вітає з Днем Збройних сил України!

ПрАТ "Спецбудмаш" - вітає з Днем Збройних сил України! Детальнее...
28 листопада, 2019

Виробництво ПрАТ "Спецбудмаш" відвідала шведська делегація

В рамках технічної співпраці виробництво ПрАТ «Спецбудмаш» відвідала делегація концерна ESAB (Швеція). Компанія ESAB є світовим лідером з виробництва обладнання, матеріалів для зварювання і різки. Обладнання ESAB вважається еталоном якості, продуктивності, надійності. Для гостей було організовано демонстрацію та огляд виробництва і спецавтомобілів. Гості високо оцінили організацію виробництва,… Детальнее...
19 листопада, 2019

ПрАТ "Спецбудмаш" пропонує відвали вітчизняного виробництва для тракторів МТЗ

Завод "Спецбудмаш" виробляє і реалізує відвали для тракторів МТЗ. Устаткування призначене для механізованого очищення доріг, вулиць, тротуарів і виробничих територій від снігу. Ширина відвалу, м 1,9+0,1 Висота відвалу, м 0,49+0,05 Маса відвалу, кг, не більше 250 Переваги співпраці з нами: - ми є національним виробником обладнання та запчастин, а отже Вам не потрібно переплачувати реалізаторам;-… Детальнее...
06 листопада, 2019

Техніка виробництва ПрАТ "Спецбудмаш" на КомунТех 2019

Цього року компанія «Будшляхмаш» демонструє відвідувачам виставки наступні новинки для комунальної галузі: комунальний комбінований автомобіль з мулососним та каналопромивочним обладнанням ІВК 12; сміттєвоз з боковим завантаженням - СБМ 301/2, з об'ємом бункера – 11,5 м3; сміттєвоз з заднім завантаженням 304/1, об'єм кузова для завантаження ТПВ – 18,5 м3. Також на виставці представлені вакуумний… Детальнее...