• +38 (045 94) 5 30 16
  • +38 (044) 579 90 22
  • +38 (067) 693 19 30
П'ятниця, 18 жовтня 2019 12:00

Зварювальники ПрАТ «Спецбудмаш» пройшли перепідготовку

14 жовтня в гості до ПрАТ «Спецбудмаш» завітали представники ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» для того, щоб вручити  працівникам підприємства дипломи «Електрозварник ручного зварювання», які успішно завершили перепідготовку.

В рамках співпраці з ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» щодо надання освітніх послуг, ПрАТ «Спецбудмаш» започаткувало перший експериментальний проект з перепідготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрозварник ручного зварювання».

В навчальному закладі  було сформовано групу слухачів і розроблено план навчання відповідно до вимог виробничої обстановки та згідно результатів  проведення вхідного контролю знань, умінь, навичок робітників підприємства. У зв'язку з тим, що деякі форми навчання можливі лише на робочому місці, наприклад  ротація операцій, натаскування (репетиторство) і навчання таким видам робіт, які потрібні в ході виробничого процесу,  виробнича практика проводилась на робочих місцях підприємства. Загальний обсяг навчального часу з професійно-теоретичної  та професійно-практичної  підготовки склав 532 години.

Після проходження слухачами повного курсу перепідготовки була проведена державна кваліфікаційна атестація.