• +38 (045 94) 5 30 16
  • +38 (044) 579 90 22
  • +38 (067) 693 19 30
П'ятниця, 30 серпня 2019 05:17

Нове сучасне обладнання змонтовано та введено в експлуатацію

   Днями на заводі ПрАТ «Спецбудмаш» був повністю завершений весь комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт та введено в експлуатацію новітнє верстатне обладнання тайванської фірми ТМТ.

Надійність даних верстатів, сучасні технології металообробки дозволять випускати продукцію будь-якого ступеня складності.

У комплект поставки увійшли: центр обробки вертикально фрезерний з ЧПУ серія TLV 850II, токарні верстати з ЧПУ серії ТТВ - 30ВМ і TTL - 10G.

 Вертикально фрезерний центр обробки серії TLV, змонтований на заводі «Спецбудмаш», побудований на основі новітніх технологій і призначений для комплексної обробки складних деталей з різних конструкційних матеріалів (сталь, алюміній) для різних типів виробництв: штучного, дрібносерійного, серійного. Верстат на роликових напрямних, мотор шпинделя дає 20 тис. об.в хвилину. Оснащений системою лазерного контролю.

Токарний верстат ТТВ - 30ВМ. З числовим програмним управлінням й фрезерною функцією.

Верстати цієї серії призначені для жорсткої токарної обробки всіх груп матеріалів - важке точіння. Високоточний агрегат з ЧПУ 30ВМ застосовується для обробки деталей з точністю позиціонування до 0,003 мм і повторюваністю до 0,005 мм. Областю його застосування є також токарна обробка зовнішніх і внутрішніх поверхонь деталей типу тіл обертання із ступінчастим або криволінійним профілем. Зокрема, нарізування різьб, свердління, зенкування.

Верстат оснащений п'ятнадцатидюймовим патроном, посиленою гідравлічною задньою бабкою, гідравлічним револьвером для інструменту 40 × 40 (d50мм).

TL серія. Верстат з цієї серії, встановлений на заводі, призначений для високоточного токарного оброблення малорозмірних складних деталей із сталей і кольорових сплавів в умовах штучного, дрібносерійного, масового виробництва. Точність позиціонування - 0,01 мм, повторюваність - 0,006 мм.Відмінна особливість TL – G10 - пряма станина. У порівнянні з похилою більш жорстка конструкція з чудовою системою видалення стружки. Верстат легко переналагоджується. Оснащений пасткою деталей, конвеєром, завантажувачем.Ці новітні металообробні верстати відмінно вписуються в основний технологічний процес. За всіма розрахунками, завдяки їх роботі значно підвищиться продуктивність праці дільниці і підприємства в цілому. Зростуть і економічні показники.