Зараз наша країна усіма силами намагається встояти перед глобальною загрозою, з якою зіткнулося людство - пандемією нового вірусу COVID-19.
В зв’язку з введенням у державі карантину і недопущенням поширення випадків COVID-19 у комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» та Броварської міської ради Київської області виникла потреба в закупівлі пересувного рентген апарату.
Це обладнання, дуже необхідне лікарні, особливо зараз, під час великого навантаження через пандемію COVID-19. Воно використовується для обстеження хворих, в тому числі на інфекційні захворювання.
Наглядова рада та керівництво підприємства ПрАТ «Спецбудмаш» прийняли рішення виділити грошову благодійну допомогу на закупівлю нового обладнання.
Переможемо пандемію – разом!