Про нас

Європейська якість і сервіс від відчизняного виробника
 «Спецбудмаш»- це стабільна репутація, професіоналізм інженерного складу, вимогливість до власних можливостей і постійне прагнення до розвитку. 
Починаючи з 1999 року, підприємство успішно розвивається, модернізує виробництво, упроваджує нові технології. На сьогоднішній день всі виробничі цехи обладнані сучасним устаткуванням: високоточними верстатами, комплексами лазерного і плазмового різання металу і листозгинаючими пресами.
 Устаткування і технології, що використовуються в малярному цеху, відповідають високим вимогам, які висуваються  фарбувальному виробництву. Ми застосовуємо найякісніщі фарби іноземного виробництва, що відрізняються довговічністю і захищають від корозій.  
Дані технологічні можливості дозволяють випускати більше шістдесяти моделей, згідно з каталогом і за індивідуальними замовленнями, а також- успішно просувати власну продукцію на ринках СНД, Азії і далекого зарубіжжя. Вся продукція сертифікована, на заводі розроблена і реалізується система менеджменту і якості, що отримала сертифікат ISOO 9001:2000.
 Окрім виробництва, ми надаємо також широкий спектр послуг, таких як:  
-продаж і доставка запасних частин, комплектуючих виробів. Це забезпечує відповідний високий рівень обслуговування техніки, яка постачається для експлуатації;
 -проведення гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування дорожно-будівельної і комунальної техніки на території представництв — центрів нашого підприємства, а також на території замовника; 
-виробничі потужності і наявність власного складу запасних частин дозволяють виконувати весь спектр робіт- від дрібного ремонту, до повного капітального ремонту всіх видів техніки, з наданням гарантії на виконані роботи;
 -послуги логіста, доставка техніки безпосередньо замовникові;  
-консультації наших дипломованих фахівців в проведенні процедури закупівель техніки: тендерів, запитів цінових пропозицій.
 Ми постійно розвиваємося, тому заслужено отримуємо визнання і вдячність від наших зарубіжних і вітчизняних замовників. Надійність, економічність, продуктивність, ефективність, зручність в роботі і обслуговуванні — головні пріоритети заводу ЧАО “Спецбудмаш“ у виробництві комунальної і дорожно-будівельної техніки. 

 «Спецбудмаш»-надійна техніка для Вас!